Svet-Stranek.cz
Třída 1.A, Dvorecká 4, Tuřany
Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Informace:Třída 1.A, Dvorecká 4, Tuřany

Informace

Vážení rodiče,
v nejbližších dnech bychom měli jít vystupovat do školek a proto jsem po dětech poslala básničky, které by se měli co nejdříve všichni naučit. Prosím o pomoc s učením.
Velice děkuji všem J. Dumová

- PŘÍRODOVĚDNÝ , PĚVECKÝ KROUŽEK, ATLETIKA A TANEČKY
dětem jsem předala přihlášky na kroužky v II. pololetí pořádané školou. Prosím vás, rodiče, po jarních prázdninách mi je vyplněné posílejte po dětech zpět. Pokud byste i někdo nový přihlášku chtěl, napište mi do deníčku, jakou chcete, dětem předám. Děkuji

PĚVECKÝ KROUŽEK
Některé holčičky by chtěly chodit do pěveckého kroužku, který je na budově Požární. Přihlášky jsem děvčátkům dala, jen bych chtěla informovat, že si děti na kroužek musíte na budovu Požární odvádět vy, rodiče a pak si je po kroužku i vyzvednout.- VYSVĚDČENÍ SE VYDÁVÁ VE STŘEDU 31.1. 2018 POSLEDNÍ VYUČOVACÍ HODINU.

- INFORMACE Z TŘÍDNÍCH SCHŮZEK

1. VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - účast ve volbách do školské rady pro všechny rodiče (zákonný zástupce žáka)

2. ŠKOLNÍ PLES 26.1. 2018 od 20.00 - vstupenky s místenkou za 190,-možno zakoupit od 9.1. 2018 denně od 12.00 do 14.00 na ZŠ Měšťanská v kanceláři školní jídelny. Pokud budete chtít koupit vstupenky v jiném čase, lze se domluvit u pí. Nazaruk, tel.: 533 433 323.

Pokud si budete někdo chtít dodatečně koupit sponzorskou vstupenku za 100Kč, pište mi do deníčku, nebo posílejte email pro domluvení předávky.

POKUD BY KDOKOLIV CHTĚL PŘISPĚT DO TOMBOLY, BUDE DAR VÍTÁN A TAKÉ SE PŘEDÁVÁ V KANCELÁŘI ŠKOLNÍ JÍDELNY NA ZŠ MĚŠŤANSKÁ u paní Nazaruk.

3. STRAVOVÁNÍ - na budovách Dvorecká i Požární se od pondělí 8.1. 2018 teplé obědy vydávají ve výdejnách. Zvažuje se na budovách Dvorecká i Požární vydávání oběda č. 2, je to ale ještě v jednání. Na ZŠ Měšťanská se bude vařit oběd č. 2 od počtu 20 přihlášených žáků, případné nové informace budou včas nalepeny do deníčku.

JÍDELNÍČKY budou od poloviny ledna zveřejňovány na webových stránkách školy vždy s předstihem 1 týdne.

4. LYŽAŘSKÝ VÝCVIK - od 15.1. do 19.1. bude volnější výuka

Bohužel plánovaná návštěva zábavného centra BRUNO je odložena na 1.2. 2018.


5. PLAVÁNÍ - platí pro 2. a 3. třídy

6. ŠKOLA V PŘÍRODĚ - jedeme s 2.A v termínu 14.5. - 18.5. 2018 do Beskyd, Horní Bečva, chata Mečová. Info na: http://mecova.cz/

CENA ŠKOLY V PŘÍRODĚ PŘEDBĚŽNĚ KOLEM 2.200,-


7. VÁNOČNÍ JARMARK - výtěžek 1.200,- přidán do třídního fondu naší třídy 1.A

8. AKTIVITY POŘÁDANÉ ŠKOLOU - SBĚR KAŠTANŮ, PAPÍRU - výtěžek využit pro nákup pomůcek, odměn pro všechny žáky školy.- NOVĚ ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ
odhlašovat obědy místo paní Vrbkové, která odešla na rodičovskou dovolenou, je možné u nové vedoucí školní jídelny paní ŠÁRKY FIEDLEROVÉ, lze opět volat na tel. číslo:
533 433 323, nebo poslat email: sarka.fiedlerova@zsmestanska.cz.
- PROSÍM VÁS, RODIČE, ABYSTE DOHLÉDLI, ABY DĚTI DO ŠKOLY NENOSILY

HRAČKY, KARTIČKY APOD.

Místo hraček mohou mít děti na přestávky knihy, časopisy, komiksy, aby rozvíjely svoje čtenářské dovednosti. Děkuji J.D.- OVOCE DO ŠKOL
dětem se rozdává balíček (ovoce, někdy i zdravé pitíčko) z projektu OVOCE DO ŠKOL.
Tento balíček budou děti dostávat 1x za 14 dní.DENÍČKY
- Deníčky - vše, co bude probíhat ve škole, akce, prázdniny a jakékoliv další informace, se bude lepit do deníčku, deníčky je nutné prohlížet každý den. I vy rodiče, budete – li potřebovat cokoliv od nás, pište také do deníčku.
+ www stránky: www.jdumova.svet-stranek.cz

VÁŽENÍ RODIČE, PROSÍM, DENÍČKY KONTROLUJTE KAŽDÝ DEN A PODPISEM POTVRĎTE, ŽE JSTE ZPRÁVY VIDĚLI. DĚKUJI
návštěvníků stránky
celkem3 901